شناسه خبر: 23395   
تاریخ انتشار: 1395/10/06 08:00
وبلاگ شهر خوبان منتشر کرد
انقلاب ما انقلاب آرمانهاست نه تسلیم شدن...
انقلاب ما انقلاب آرمانهاست نه تسلیم شدن...
شهید بهشتی انقلاب ما انقلاب آرمان‌هاست نه سر تسلیم در برابر واقعیت‌ها… صحبت از تشکیل محاصرهٔ اقتصادی کرد، گفتم ما همان نان و پنیر خودمان که توی این مملکت به دست می‌آید بخوریم.

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ شهر خوبان منتشر کرد:

·         یک‌چیز را من از شما می‌خواهم که خود هم به آن عمل می‌کنم. هیچ کس مرا در این دورهٔ نشیب و فراز انقلاب در سخت‌ترین شرایط نتوانسته است با قیافهٔ افسرده ببیند، چرا افسرده باشیم؟ ما که به دنبال احدی‌الحسنیینیم (شهادت یا پیروزی) دیگر چرا افسردگی؟ افسرده نباشید، چهره‌ها شاداب باشد، نشاط داشته باشید،

آن وقت شعارتان همین است که آمریکا و مزدورانش هیچ غلطی نمی‌تواند بکنند.

چند روز قبل سفیر انگلستان آمده بود و می‌گفت خوب بفرمایید تا کی می‌خواهید این گروگان‌ها را نگه‌دارید؟ گفتم تکلیف این‌ها را روشن کرده‌ایم چندبار می‌پرسید؟ تکلیف این‌ها با نمایندگان ملت و مردم در مجلس شوراست و آیا از این بهتر هم می‌شود؟ چرا؟ مگر به این‌ها بد می‌گذرد؟ اینجا شما که جوان‌های ما را در زندان‌های آمریکا می‌کشتید این‌ها که اینجا در هتل سفارت زندگی می‌کردند دیگر چه مرگتان است؟ سفیر انگلستان گفت: ولی دولت آمریکا دیگر نمی‌تواند صبر کند. تا دو ماه دیگر به او گفته شد: این‌ها خودشان می‌توانند صبر کنند یا می‌توانند صبر نکنند. ولی ملت گفتند ما تصمیم را از خودمان می‌گیریم. آن‌ها تصمیم خودشان را دارند می‌گیرند. گفت: خیلی غیرواقع‌بینانه با مسائل سیاسی برخورد می‌کنید. گفتیم:

همین جورهاست ما آرمان‌طلبانه قرار است با مسائل برخورد کنیم، انقلاب ما انقلاب آرمان‌هاست نه سر تسلیم در برابر واقعیت‌ها

صحبت از تشکیل محاصرهٔ اقتصادی کرد، گفتم ما همان نان و پنیر خودمان که توی این مملکت به دست می‌آید بخوریم. خدا هم توی این دو ساله برکت داده است، مژده باد بر امام تا الآن محصول گندم ایران نسبت به سال گذشته بسیار عالی‌تر شده. ان‌شاءالله سیاست ما بر این است که اگر قرار شد روزی همهٔ مردم نان خالی نوش جان کنند ولی با آمریکا بجنگند، بجنگند آخرین بار سفیر انگلیس اوقاتش تلخ شد و گفت: آمریکا دخالت نظامی خواهد کرد. گفتم:

ما از خیلی وقت پیش برای دخالت نظامی آماده‌ایم. خلاف انتظار ما نیست ولی هر سرباز آمریکایی که به داخل مرزهای ایران بیاید یکجا برایش توی ایران هست آن‌هم گور زیرخاک 

 

 

 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha