شناسه خبر: 23306   
تاریخ انتشار: 1395/09/24 23:24
وبلاگ "ریزه نیوز" نوشت:
قرار ما این نبود...
قرار ما این نبود...
آیا امام مهربان ما از داشتن چنین بارگاه مجللی راضی است؟! قرار ما این نبود که از امام ما چنین تصویری را در اذهان مهمانان خارجی بسازید که امام سفر کرده ما به جای ساده زیستی و هم نشینی با فقرا و مظلومان و رنج کشیدگان نمادی از تجمل بوده است . با تمام وجودمان اعلام می کنیم رهبر کبیر ما که تمام کاخ های طاغوت و حکومت ستمگران زمان را در هم شکست هیچ سنخیتی با چنین بارگاهی ندارد و این بنا ساخته ی دست دوست داران امام ما نیست .

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ "ریزه نیوز" نوشت:

 

آیا امام مهربان ما از داشتن چنین بارگاه مجللی راضی است؟!

چندی بود که مردم منتظر بودند تا بارگاه امام راحل تکمیل شود اما وقتی تصاویر منتشر شدند خیلی ها از دیدن بارگاه به این مجللی شوکه شدند .

معلوم نیست چه کسی و با چه نیتی چنین بارگاهی ساخته است که قرار بود نمادی برای امامی مظلوم و مهربانی باشد که تمام زندگی اش را در ساده زیستی و در دفاع از حق مظلومان سپری کرد .

حال باید از خود بپرسند که مهمانان خارجی و فقرا و روستائیان که هر سال برای تجدید عهد با امام عزیزمان می ایند با دیدن چنین بنای باشکوهی با خود چه فکری می کنند.

قرار ما این نبود

که از امام ما چنین تصویری را در اذهان مهمانان خارجی بسازید که امام سفر کرده ما به جای ساده زیستی و هم نشینی با فقرا و مظلومان و رنج کشیدگان نمادی از تجمل بوده است .

با تمام وجودمان اعلام می کنیم

رهبر کبیر ما که تمام کاخ های طاغوت و حکومت ستمگران زمان را در هم شکست هیچ سنخیتی با چنین بارگاهی ندارد و این بنا ساخته ی دست دوست داران امام ما نیست .

امام ما هم نشین ساده زیستان ، مومنان ، فقرا ، مظلومان ، ستم کشیدگان ، مردم عادی و مخالف با تجمل گرایی و دنیا پرستی بوده است .

 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha