شناسه خبر: 23267   
تاریخ انتشار: 1395/09/21 22:09
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:
هراس اسرائیل از آزمایش موشکی جدید حماس
هراس اسرائیل از آزمایش موشکی جدید حماس
رسانه‌های رژیم صهیونیستی اخیرا در اخبار مربوط به آزمایش‌های موشکی گردان‌های قسام(شاخه نظامی حماس) ادعاهایی را مطرح کردند با این حال رهبران این جنبش با تأیید این آزمایش‌ها، آن را حق خود می‌دانند.

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو ؛ همدان نیوز به نقل از رهپویان هدایت نوشت:

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اخیرا در اخبار مربوط به آزمایش‌های موشکی گردان‌های قسام (شاخه نظامی حماس) ادعاهایی را مطرح کردند با این حال رهبران این جنبش با تأیید این آزمایش‌ها، آن را حق خود می‌دانند.

مسئولان حماس تأکید می‌کنند که ساخت موشک و توسعه آن حق ملت فلسطین است و آنها حق  دارند از خودشان دفاع کنند.

به اعتقاد رهبران حماس، رژیم صهیونیستی یک رژیم غیرقانونی است که بمب‌های هسته‌ای و تمام تجهیزات ویرانگر را در اختیار دارد و آن را از سال 1948 علیه ملت فلسطین مورد استفاده قرار داده و همچنان از آن استفاده می‌کند، در نتیجه فلسطینی‌ها باید قدرت و توانمندی برای رسیدن به اهداف خود را افزایش دهند، که اولین هدف دفاع از خویش و هدف بعدی آزادسازی فلسطین است.

مسئولان رژیم اشغالگر قدس معتقدند آنچه جنبش حماس انجام می‌‌دهد، نقض توافق آتش‌بس است که این توافق حماس را از توسعه توانمندی‌های نظامی‌اش منع می‌کند.

توسعه عملکرد مقاومت و توسعه ابزارها و تجهیزات آن نوعی حالت بازدارندگی میان مقاومت و اشغالگران ایجاد می‌کند، آزمایش‌های موشکی سبب نگرانی دشمن صهیونیستی شده است، زیرا هر آزمایشی که مقاومت انجام می‌ دهد، در محاسبات دشمن به این معناست که مقاومت موشک‌ها را بهینه‌سازی کرده است.

 

 

 

انتهای پیام/

 

تلگرام حرف تو
captcha