شناسه خبر: 23065   
تاریخ انتشار: 1395/08/26 11:16
دورهم به نقل از وبلاگ شهرخوبان نوشت
نوشیدنی هایی با طعم خون مظلومان!
نوشیدنی هایی با طعم خون مظلومان!
از یک طرف شعار مبارزه با رژیم صهیونیستی سرمی دهیم و از طرف دیگر از محصولاتی استفاده می کنیم که حیات این رژیم کذایی به درامد حاصله از انها وابسته است. محصولاتی که ذائقه ما را تغییر داده اند، سبک زندگی مارا دگرگون کرده اند و از همه بدتر خرید و استفاده از انها مصداق کمک به ظالم است .

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو   دورهم به نقل از وبلاگ شهرخوبان نوشت

امروز مصرف بی رویۀ محصولاتی که وابستگی انها به رژیم منحوس و اشغالگر صهیونیستی محرز شده است بلای جان بسیاری از بلاد اسلامی است.

 

موادی که جدای از صهیونیستی بودن شان ، مضراتشان برای بدن انسان بر هیچ کس پوشیده نیست.

 

از یک طرف شعار مبارزه با رژیم صهیونیستی سرمی دهیم و از طرف دیگر از محصولاتی استفاده می کنیم که حیات این رژیم کذایی به درامد حاصله از انها وابسته است.

 

محصولاتی که ذائقه ما را تغییر داده اند، سبک زندگی مارا دگرگون کرده اند و از همه بدتر خرید و استفاده از انها مصداق کمک به ظالم است . 

 

بریدن شاهرگهای اقتصادی این مولود کثیف همانقدر مهم است که جنگ رودرو با آن اهمیت دارد .

 

هرچند از دولتهای بی کفایت برخی کشورها انتظار این کارها نمی رود ولی اتکا به دستور خدا که - در راه حق تک تک و گروه گروه قیام کنید- میتواند به مرور به ضعیفتر شدن این رژیم بیانجامد

 

دوری از هرچیز وابسته به اسرائیل حتی اگر نوشیدن یک نوشابه باشد مصداق یاری مظلومان جهان به حساب می آید .

 

باید بدانیم جهاد در راه خدا فقط جنگ مستقیم در جبهه نیست . هر حرکت به ظاهر کوچکی می تواند مصداق جهاد باشد و هر مسلمان سربازی در خط مقدم مبارزه

 

باآرزوی نابودی کامل رژیم اشغالگر اسرائیل  ان شاء الله

 

 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha