شناسه خبر: 22778   
تاریخ انتشار: 1395/07/26 21:41
وبلاگ " یزد دارالعباده " نوشت:
از بی توجهی به حرم حضرت زینب(س) تا سر و دست شکستن برای ملکه انگلیس!
از بی توجهی به حرم حضرت زینب(س) تا سر و دست شکستن برای ملکه انگلیس!
«یاسر الحبیب» روحانی‌نمای کویتی مقیم لندن و صاحب شبکه ماهواره‌ای «فدک» ادعا کرده است: ملکه انگلستان از سادات بنی هاشمی است.

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو  ،سایت وبلاگی " یزدتو "به نقل از وبلاگ " یزد دارالعباده " نوشت :

شهید سید مرتضی آوینی درست می گفت. «هنگامی که ناقوس جنگ نواخته شود، مَرد از نامَرد شناخته می شود.»

جنگ سوریه که آغاز شد شیعه و مدعیان تشیع شناخته شدند.

افراطیونی که توهین به مقدسات اهل سنت نان شبشان بود و خود را مخالفان درجه یک وهابیون ناصبی می دانستند، در برابر حمله وهابیون تکفیری به مقدسات شیعه سکوت کردند. علمای لندن نشین که مقتدای این افراد بودند نیز نه تنها هیچگونه موضعی در این خصوص اتخاذ نکردند بلکه با سخنان تند خود موجب تشدید عملیات جبهه مقابل شدند. در حالی که فرماندهان سپاه اسلام یکی بعد از دیگری در راه دفاع از حریم حضرت زینب(س) به خاک و خون می غلتیدند، مدعیان مبارزه با دشمنان اهل بیت هیچ رغبتی برای دفاع از حریم آل الله از خود نشان نمی دادند.


قبلاً بارها اعلام شده بود که تشیع لندنی و تفکر وهابی دو روی یک سکه اند و هر دو ساخته دست استعمار انگلیس و در راستای همان شعار قدیمی «تفرقه بنداز و حکومت کن»  طراحی شده اند. یکی عامل تفرقه در اهل سنت است و دیگری انشقاق عالم تشیع را دنبال می کند. نهایتاً هر دوی اینها نیز دست به دست هم خواهند داد تا جنگی داخلی را بین شیعه و سنی رقم بزنند.


کافی است نگاهی به سردمداران این نهضت بیاندازید. یاسر الحبیب که به خاطر توهین به مقدسات اهل سنت در کویت زندانی شده بود با فشار دولت انگلیس از زندان آزاد شد. سپس از کویت گریخت و خود را به علمای لندن نشین رساند. با فحاشی به مقدسات اهل سنت و پیوند ازدواج با بزرگان این فرقه رفته رفته جا پای خود را در این بین محکم کرد. یاسر الحبیب در کنار راه اندازی روزنامه، حوزه امامین عسکرین، هیئت خدام المهدی، ساخت مسجد محسن شهید، شبکه ماهواره ای فدک و شبکه ماهواره ای صوت العترة را هم سامان داد تا تفرقه انگیزی هایش را بیشتر از قبل ادامه دهد.


توهین های این فرد به قدری ادامه یافت که علمای شرق عربستان در استفتائی نظر رهبر انقلاب را در خصوص حرکتی که وی آغاز کرده بود جویا شدند. رهبر انقلاب در یک فتوای تاریخی اعلام کردند هر گونه توهین به مقدسات اهل سنت از جمله همسران پیامبر (که یاسرالحبیب ید طولایی در آن داشت) حرام است. این فتوا عاملی شد تا یاسرالحبیب که تا آن زمان وقت خود را صرف درگیری با علمای وهابی می کرد این بار به علمای شیعه نظیر حضرت امام خمینی، رهبر انقلاب، علامه طباطبایی، آیت الله بهجت، آیت‌الله سیستانی، آیت‌الله حکیم، سید حسن نصرالله بتازد.


البته هیچگاه این خوش رقصی ها در جهت منافع غرب و استعمار انگلیس بی جواب نمانده است. سیل کمک ها و حمایت های انگلستان به حدی بود که یاسر الحبیب برای توجیه دریافت این کمک ها مجبور شد بگوید: «ملکه انگلستان از سادات بنی هاشمی است و به همین دلیل هر کمکی از جانب وی را به دیده منت پذیرا هستیم!»


تاسف بار تر اینکه چنین افرادی با این ارتباطات اثبات شده، سکوت در برابر دشمنان حرم اهل بیت و سرسپردگی به استعمار پیر انگلیس پیروانی در سرتاسر جهان تشیع دارند و دشمنان قسم خورده اسلام از آنجا که از هیچ واقعه ای به اندازه عاشورا لطمه ندیده اند تمام هم و غم و توان خود را برای تبلیغ این تفکر و مخدوش کردن قیام امام حسین(ع) به کار بسته اند.


یزد هم که حسینیه ایران است از این آسیب ها مصون نمانده است. هر چند شاید هیچ یک از آداب و سنن عزاداری های اصیل مردم یزد آلوده به خرافه و بدعت نباشد، اما در سال های اخیر تفکرات نزدیک به تشیع لندنی در یزد نیز مشاهده شده است. این تفکر شاید در ابتدا محدود و محصور به یک عده معدود و محله ای خاص باشد اما در صورت سهل انگاری مسئولان امر و سوءاستفاده مبلغان فرصت طلب این جریان طی سال های آتی مشکلات فراوانی را برای مردم یزد ایجاد خواهد کرد.


مبارزه با این جریان هوشیاری مسئولین، شفاف سازی علما، روحانیون، رسانه های استان و حساسیت مسئولین امر را می طلبد. امید است با عنایت اباعبدالله الحسین و همکاری همه دلسوزان این توطئه دشمنان نیز خنثی شود.

رسول محتشم  
 

تلگرام حرف تو
captcha