شناسه خبر: 22639   
تاریخ انتشار: 1395/07/12 22:10
وبلاگ "انتظار" نوشت:
دروغی بنفش به نام ستاد استقبال مردمی!
دروغی بنفش به نام ستاد استقبال مردمی!
در حاشیه ی سفر روحانی به استان قزوین دروغ استقبال مردمی. این ستاد را چه کسی دیده از کجا پیدایش شده و اصلا وجود خارجی دارد یا نه؟! افرا باید در مسیر استقبال

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ "انتظار" نوشت:

باری دیگر با اعلام خبر سفر استانی حسن آقا و این بار استان قزوین، قریب به اتفاق تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی به طور کاملاً خودجوش!!! مزین شدند به عکس های و ژست های ایشان.

اما نکته ی قابل توجه درج عنوان «ستاد استقبال مردمی» در پای تمامی آنهاست. آن هم با طرحی یکسان و هماهنگ در همه جا.

حال این ستاد مردمی را چه کسی دیده، از کجا پیدایش شده و اصلاً وجود خارجی دارد یا نه؟! سؤالی است که دیده ها و شنیده ها حاکی از پاسخ قاطع منفی به آن است.

تشکیل جلسات پی در پی ادارات از جمله فرمانداری ها و بخشداری ها به بهانه های مختلف و با هدف واحد تشکیل «ستاد استقبال دولتی!» و سوء استفاده از ظرفیت های ادارات و اخبار غیر رسمی منتشر شده همگی گواهی بر این مدعا هستند و حتی به نقل از «عبرتهای عاشورا» به گفته ی یک منبع آگاه تمامی هزینه های چاپ و نصب این بنرها به یک سازمان شهری قزوین «تحمیل» شده است.

به عنوان نمونه یکی از بخشداران با نام محفوظ به دهیاران دستور صریح داده که؛ تمام دهیاران «باید» هر کدام یک دستگاه مینی‌بوس هوادار برای سفر رییس جمهور به قزوین بیاورد. ایشان با تأکید بر این که تمام هزینه های جاری شامل هزینه ی ایاب و ذهاب، صبحانه و پذیرایی پرداخت شده، عنوان کرده‌ است: این افراد باید در مسیر استقبال و محل سخنرانی رئیس جمهور حضور فعال و چشمگیر داشته باشند.

لازم به ذکر است همان طور که در اخبار پخش شده نیز مشاهده شد، با وجود همه ی تلاش های ستاد استقبال دولتی و حتی با انتقال دانش آموزانی با لباس های متحد الشکل از سر کلاس های درس به محل سخنرانی حاج حسن، باز هم فضای محدود محل سخنرانی پر نشد و این در حالی بود که درصدی از حاضران را معترضان تشکیل داده بودند. حضور مردم در این میتینگ هم برای چندمین بار پیامی روشن برای مسئولین داشت؛

مردم عمل می خواهند، نه شعار!

دروغی بنفش به نام ستاد استقبال مردمی!

دروغی بنفش به نام ستاد استقبال مردمی! 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha